TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

Nové Camaro 2017 skladom

Špičkový výkon od Americkej ikony.

Nové Camaro poskytuje rezkejší zážitok z jazdy, umožňuje mu to práve ľahká architektúra a priaznivejší priebeh výkonu. Po prvý krát Camaro ponúka turbom preplňovaný 2.0L motor s výkonom 275 koní (202 kW) a krútiacim momentom 400Nm ktorý dokáže akcelerovať z 0 na 100 km/h pod 6 sekúnd. Napriek tomu je nové Camaro najúspornejšie Camaro vôbec.

Chevrolet taktiež predstavil výkonnejšiu verziu s novým motorom V8 LT1 o obsahu 6.2L. Výkon tohto „Small Block“ motoru je 453 koní (333 kW) s krútiacim momentom 617Nm. Spolu s automatickou prevodovkou prichádza aj systém deaktivácie valcov ktorý zlepšuje spotrebu o 25 % oproti predchodcovi. Motorizácia V8 LT1 je dostupná spolu s 6 stupňovou manuálnou prevodovkou s funkciou automatického medziplynu alebo s 8 stupňovou automatickou prevodovkou. Pokiaľ je vozidlo vybavené 8 stupňovou automatickou prevodovkou dokáže akcelerovať z 0 na 100 km/h za 4.4 sekundy.

Pozrite si našu aktuálnu ponuku skladových vozidiel TU

 

Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow