Prečo my

Benefity pre klientov todos

Todos sme založili
v roku 1992
O spoločnosti
Autorizovaný
predaj a servis
Naše značky
Todos pobočky v
4 mestách
Naše pobočky

poradenstvo

Odborné poradenstvo certifikovaného obslužného personálu

Naši certifikovaní a odborní zamestnanci sú pripravení poskytnúť vám kvalitné odborné poradenstvo v oblasti predaja a servisu vozidiel.

Komplexné služby

Pre firmy

Fleet centrum a vlastný fleet portál

Riešenia na mieru, ktoré šetria vaše náklady. Todos vám pri zostavovaní vášho automobilového parku ponúka spoluprácu v oblasti tvorby, modernizácie, ako i prevádzky vašej firemnej flotily.

Pre firmy
Fleet centrum a vlastný fleet portál

autoServis

Linka aktívneho príjmu (Quick Check Link)

Servis Todos je vybavený najmodernejšou Linkou aktívneho príjmu pre kontrolu podvozkov vozidiel, bŕzd, tlmičov a geometrie.

Autoservis
Linka aktívneho príjmu (Quick Check Link)

autoServis

Pickup servis

Ak nemôžete svoje vozidlo dopraviť do servisu, resp. vyzdvihnúť zo servisu sami, Todos má pre vás riešenie – službu Pick up servis. Zostaňte doma, pre vaše auto si prídeme my.

Záruka mobility

autoServis

Odvoz/dovoz klienta z/do servisu

Našim klientom sa v Todos snažíme pomáhať, ako je to len možné.

autoServis

Nonstop mobilný servis 24/7

Tím Todosu sa stará o svojich zákazníkov aj potom, ako opustia brány niektorej z jeho predajní.

Autoservis
Nonstop mobilný servis 24/7

autoServis

Odťahová služba 24/7

Ak sa vyskytne na vašom automobile závada, ktorá vám znemožňuje pokračovať v jazde a nie je rieši- teľná prostredníctvom telefonátu s našim odborným personálom, zabezpečíme vám odťah vozidla prostredníctvom našej Todos odťahovej služby.

Pomoc na cestách
Odťahová služba 24/7

autoServis

Náhradné vozidlo

Sme si vedomí toho, že každý sa niekedy môže dostať do situácie, kedy potrebuje pomocnú ruku. Preto kladieme veľký dôraz práve na služby, ktoré vám pomáhajú udržať vašu mobilitu.

Záruka mobility

autoServis

Online objednávanie do servisu

Naša spoločnosť ponúka autorizovaný servis pre všetky pravidelné servisné prehliadky a zároveň pre prípadné neštandardné riešenia náhodne vzniknutých situácií.

Objednať servis

autoServis

Káva, pripojenie na WiFi a denná tlač zdarma

Dbáme aj na vaše pohodlie, preto si môžete počas čakania na vaše vozidlo vychutnať šálku kvalitnej kávy a vyriešiť pracovné e-maily na našej WI-FI sieti.

Káva, pripojenie na WiFi a denná tlač zdarma

autoServis

Umytie vozidla po servise

Naši klienti sa môžu po všetkých servisných pre- hliadkach a opravách tešiť na svoje auto, ktoré do- stanú ako nové. Okrem profesionálnych servisných služieb im totiž zabezpečíme aj dôkladné umytie vozidla zdarma.

Umytie vozidla po servise

Informácie

Bezplatná infolinka

Všetky informácie o Todos prevádzkach, službách, predaji a servise sa dozviete jednoducho na jednom telefónnom čísle. Naša linka je pre klientov dostupná nonstop a je bezplatná.

0800 102 103

Pohodlie

Prevoz nového vozidla na najbližšiu Todos prevádzku

Pri kúpe nového alebo jazdeného vozidla vám Todos zabezpečí jeho prevoz na jednu z našich Todos prevádzok v rámci Slovenskej republiky. Nemusíte tak za vašim vysnívaným autom cestovať, príde rovno za vami.

Eurent

Prenájom vozidla z požičovne EURENT

Naša spoločnosť Todos kooperuje s autopožičovňou Eurent, a tak našim klientom vieme zabezpečiť krátkodobý alebo dlhodobý prenájom vozidiel podľa ich požiadaviek.

Eurent
Prenájom vozidla z požičovne EURENT

Xmarton

Servisné miesto XMARTON

Sledujte a ovládajte vaše vozidlo priamo z mobilu. Vo všetkých našich prevádzkach Todos je vám k dispozícii odborný personál, ktorý vám zabezpečí montáž a servis služby Xmarton vo vašom vozidle.

Xmarton
Servisné miesto XMARTON

Zľavy

Benefitný program 20 % + 5 %

Pri kúpe nového alebo jazdeného vozidla v sieti Todos získate pre toto vozidlo doživotnú zľavu 20 % na servisné práce a 5 % na náhradné diely.

Nové vozidlá

Sme tu pre vás

Predĺžené otváracie hodiny

Pre našich klientov sa snažíme byť k dispozícii vždy, keď to potrebujú, preto sme v niektorých prevádzkach zaviedli predĺžené otváracie hodiny.

Kontakty

Autobazár

Jazdené vozidlá

Stovky certifikovaných jazdených vozidiel pod jednou strechou. Navyše, sieť Todos je súčasťou certifikovaného programu ŠKODA Plus a programu Toyota – Overené jazdené vozidlá, ktoré motoristom ponúkajú možnosť kúpiť si jazdené auto s preverenou históriou a garanciou.

Bazár Todos
Jazdené vozidlá

značky

Autorizovaný
predaj a servis vozidiel
značiek

Podrž
Predaj
Klik
Zatvoriť hľadanie