Záruka mobility

Sme si vedomí toho, že každý sa niekedy môže dostať do situácie, kedy potrebuje pomocnú ruku. Preto kladieme veľký dôraz práve na nasledujúce služby, ktoré vám pomáhajú udržať vašu mobilitu.
Náhradné vozidlo

01  /  03

Náhradné
vozidlo

Ponúkame spoplatnenú službu NÁHRADNÉ VOZIDLÁ. Viac informácií na vybranej pobočke.

02  /  03

Pick-up
servis

Vyzdvihnutie a pristavenie vozidla. Ak nemôžete svoje vozidlo dopraviť do servisu, resp. vyzdvihnúť zo servisu sami, je pre vás určená služba – Pick up servis
1 — Odvoz a dovoz zákazníka
Odvezenie zákazníka po odovzdaní vozidla do servisu na vopred dohodnuté miesto. Po ukončení servisných prác dovezenie zákazníka do servisu. Služba je poskytovaná bezplatne.
2 — Odvoz a dovoz vášho vozidla
Prebratie vozidla od klienta a odvoz do servisu. Po ukončení servisu dovezenie vozidla klientovi na dohodnuté miesto. Služba je určená pre pojazdné vozidlá objednané na vykonanie údržby alebo opravy v našom servise. Za službu účtujeme sumu 12€ s DPH za každých začatých 30 minút. Cena zahŕňa kuriéra, obslužné vozidlo s PHM. Služba platí len pre fleetových klientov.
3 — Len odvoz, alebo len dovoz vášho vozidla
Prebratie vozidla od klienta a odvoz do servisu. Po oprave si vozidlo klient vyzdvihne sám. Služba je určená pre pojazdné vozidlá objednané na vykonanie údržby alebo opravy v našom servise. V prípade, že klient si privezie vozidlo sám, je možné po ukončení servisu dovezenie vozidla klientovi na dohodnuté miesto naším kuriérom. Za službu účtujeme sumu 12 € s DPH za každých začatých 30 minút. Cena zahŕňa kuriéra, obslužné vozidlo s PHM.
* Služby je potrebné objednať pri objednaní vozidla do servisu.
Pick-up ‍servis
Prenájom vozidla

03  /  03

Prenájom
vozidla

Naša spoločnosť Todos kooperuje s autopožičovňou Eurent, a tak vieme zabezpečiť krátkodobý a dlhodobý prenájom vozidiel.
  • Požičovňa so širokou ponukou nových vozidiel – osobných, viacmiestnych a úžitkových
  • Cena už od 15 Eur / deň
  • Výmena vozidla v prípade nehody alebo nepojazdnosti v rámci siete Eurent na Slovensku aj v zahraničí.
  • Krátkodobý a dlhodobý prenájom
  • Doplnky – GPS, detské sedačky, snehové reťaze, strešné boxy
  • Pristavenie alebo vyzdvihnutie vozidla na adrese
  • Žiadne skryté poplatky
  • 24 hodinová asistencia na cestách
  • Ponuky na mieru pre veľké spoločnosti
Späť
Komplexné služby
Podrž
Predaj
Klik
Zatvoriť hľadanie