Todos

Odbornosť. Stabilita. Exkluzivita.

Todos
sme založili v roku
1992
Všetky pobočky
Garancia
‍‍
kvality služieb
ISO certifikáty
Naše certifikáty
Úspechy
spoločnosti Todos
desiatky ocenení
Všetky úspechy

značky

Autorizovaný
predaj a servis vozidiel
značiek

značky

Predaj
nových vozidiel

Vo svojich šiestich redizajnovaných prevádzkach ponúkame flotilu z koncernu Volkswagen group – Škoda, SEAT, CUPRA, Toyota a americké vozidlá Cadillac, Corvette, Camaro, Dodge a RAM.

Nové vozidlá

Predaj
jazdených vozidiel

Všetky nami predávané jazdené vozidlá spĺňajú prísne kritériá kvality a to nás oprávňuje ponúknuť záruku v rámci zákona. Vozidlá sú ponúkané s celým radom zákazníckych výhod, no predovšetkým s kvalitným servisným zázemím.

Jazdené vozidlá
Predaj jazdených vozidiel

servis

Autorizovaný
servis vozidiel

Je samozrejmosťou, že ku špičkovému automobilu patria špičkové služby. Jednou z tých najpodstatnejších je servis a zabezpečenie kompletnej popredajnej podpory pre vaše jedinečné vozidlo v požadovanom štandarde.

Autoservis
Todos autorizovaný servis vozidiel

služby

Komplexné
služby Todos

Našou prioritou je dbať o vaše pohodlie a bezpečnosť na cestách. Vydajte sa na ne len s automobilom s bezchybným technickým stavom.

Komplexné služby

ISO

Certifikáty

V spoločnosti Todos kladieme dôraz na zvyšovanie kvality a efektívnosti poskytovaných služieb, uspokojovanie potrieb a očakávaní zákazníkov, zvyšovanie spokojnosti zákazníka, prostredníctvom riadenia, merania a neustáleho zlepšovania našich interných procesov.

Dôkazom dosahovania vyššie uvedených zásad je systém manažérstva kvality podľa normy ISO 9001 a certifikáty vydané akreditačným orgánom.

Certifikáty

Kariéra

Pracujte v
Todos

Ak chcete využiť váš pozitívny prístup k ľuďom a spokojnosť zákazníkov je pre vás zárukou vášho osobného úspechu, okrem toho sa zaujímate o automobily, radi sa učíte nové veci a viete sa samostatne rozhodovať, potom splňujete najdôležitejšie predpoklady, aby ste pracovali v Todos.

Dajte nám o sebe vedieť

uč sa s nami

Duálne
vzdelávanie

Naša spoločnosť Todos získala Osvedčenie o spôsobilosti poskytovať praktické vyučovanie v systéme duálneho vzdelávania na pracovisku praktického vyučovania. Preto hľadáme šikovných žiakov. Ak máte záujem študovať a prakticky sa vzdelávať, ste u nás srdečne vítaní.

Mám záujem sa vzdelávať

Controlling todos

Miroslav
Kosec
"Keď som sa rozhodoval nastúpiť do Todos, vedel som, že nastupujem do tímu, ktorý po dosiahnutí svojich cieľov nezostáva stáť na mieste."

riaditeľ Todos Bratislava

Branislav
Pinka
"S mojimi nadobudnutými skúsenosťami a vedomosťami sa snažím svoju pozíciu vykonávať k maximálnej spokojnosti vedenia spoločnosti. Svojich kolegov učím a zároveň vediem k očakávaným výsledkom."

Manager Todos

Pavol
Andrašík
"V spoločnosti som prešiel podstatným vývojom a načerpal bohaté skúsenosti v oblasti autopriemyslu ako predaj, servis, autopožičovňa a služby s tým súvisiace."

kde sme

Pobočky Todos

V zmysle § 34 (2) a písmena j)  Zákona o ochrane ovzdušia č. 146/2023 Z. z., informujeme verejnosť, že spoločnosť Todos Italia s.r.o., je prevádzkovateľom stredného zdroja znečisťovania ovzdušia na adrese Lamačská cesta 109A v Bratislave.

Na adrese sa nachádza stredný zdroj znečisťovania ovzdušia, lakovňa, ktorú spoločnosť prevádzkuje.

Aktuálne údaje vypustených emisií za 2023 v tonách za rok sú:
TZL: 0,024375; SO2/SOx: 0,000682; NOx ako NO2: 0,160270; CO: 0,027280 ; TOC: 0,453210;

Podrž
Predaj
Klik
Zatvoriť hľadanie