Todos

Komplexné služby

Našou prioritou je dbať o vaše pohodlie a bezpečnosť na cestách. Vydajte sa na ne len s automobilom s bezchybným technickým stavom, vďaka ktorému vás neprekvapí žiadna nečakaná porucha.
1 / 8

Autorizovaný
servis vozidiel

Ponúkame vám služby profesionálneho autoservisu s vyškoleným tímom, ktorý sa o vaše auto postará naozaj vo všetkých smeroch.
Autoservis Todos
2 / 8

Záruka
mobility

Sme si vedomí toho, že každý sa niekedy môže dostať do situácie, kedy potrebuje pomocnú ruku. Preto kladieme veľký dôraz na služby, ktoré vám pomáhajú udržať vašu mobilitu.
Záruka mobility
3 / 8

Komplexné služby poskytujeme
pre tieto značky vozidiel

4 / 8

Pomoc na cestách

Zákazníkom spoločnosti Todos ponúkame odbornú pomoc na cestách v prípade poruchy vozidla alebo dopravnej nehody.
Ak sa vyskytne na vašom automobile závada, ktorá vám znemožňuje pokračovať v jazde, jednoducho zatelefonujete na naše NONSTOP telefónne čísla a náš odborný personál zabezpečí opravu vášho vozidla priamo na mieste.
V prípade dopravnej nehody sme pre vás pripravili návod ako postupovať, koho kontaktovať a komu oznámiť škodovú udalosť.
Viac o pomoci na cestách
5 / 8

Financovanie

Nové vozidlo môže byť vaše, aj keď nemáte k dispozícii dostatok finančných prostriedkov. Naši zamestnanci vám ochotne poradia a vypracujú ponuku priamo na mieste.
  • Úver na auto
  • Leasing na auto
Možnosti financovania
Poistenie vozidla
6 / 8

Poistenie

  • Povinné zmluvné poistenie
  • Havarijné poistenie vozidiel
  • Poistenie finančnej straty GAP
  • Poistenie schopnosti splácať leasingové splátky
Možnosti poistenia
7 / 8
xmarton logo

Zabezpečenie
vášho vozidla

Spojte sa s vaším vozidlom - ovládajte, sledujte a zabezpečte ho mobilom. Ponúkame odbornú montáž a servis bezpečnostnej jednotky Xmarton.

Xmarton je homologizovaná, moderná a výkonná riadiaca jednotka špecializovaná na univerzálnu konektivitu, nízku spotrebu a vysokú bezpečnosť. Každá jednotka je špecificky konfigurovaná na konkrétny model auta, do ktorého sa bude inštalovať. Zapojenie do auta prebieha podľa certifikovaného postupu v autorizovanom servise.

Prejsť na xmarton.sk
8 / 8

Požičovňa
vozidiel Eurent

Eurent v spolupráci so spoločnosťou Todos, je vám k dispozícii na Slovenskom trhu už od roku 2003. 

So skúsenosťami v odbore Eurent ponúka klientom Todos vo svojom vozovom parku takmer všetky typy vozidiel od rodinného sedanu, cez prestížne športové vozidlá, až po viacmiestne vozidlá. V roku 2021 sa nosným produktom spoločnosti Eurent stal taktiež operatívny leasing.

Prejsť na eurent.sk
Todos
sme založili v roku
1992
Naše pobočky
Garancia
‍‍
kvality služieb
ISO certifikáty
Naše certifikáty
Úspechy
spoločnosti Todos
desiatky ocenení
Všetky úspechy
Podrž
Predaj
Klik
Zatvoriť hľadanie