Todos Revolúcia

Todos Revolúcia
Todos Novinky
10
8
2020

Kúpte jedno a užívajte všetky

Zvažujete kúpu nového vozidla? Spojte príjemné s užitočným a využite ponuku spoločnosti Todos, kde miesto jedného môžete užívať všetky!
  • Získajte prenájom Toyota vozidla na 5 dní zadarmo
  • Platnosť poukazu trvá až 4 roky
  • Kupón je možné využiť kedykoľvek
  • Vyberajte z SUV, dodávok alebo limuzín

Pri zakúpení vozidla značky Toyota v našom novom dealerstve Todos Toyota, automaticky získavate poukaz na prenájom ktoréhokoľvek modelu značky Toyota až na 5 dní zadarmo. Platnosť poukazu trvá až 4 roky od zakúpenia vozidla a využiť ho môžete akokoľvek a kedykoľvek chcete.

Ak teda potrebujete priestrannú dodávku, SUV alebo štýlovú limuzínu na jednorazové použitie či chvíľkové potešenie, spoľahnite sa na nás. Našou revolúciou v predaji nových vozidiel nielenže ušetríte financie za drahý krátkodobý prenájom, ale tiež prispejete k ochrane životného prostredia.

Ekologickým car-sharingom hybridných vozidiel Toyota prispejete nielen k znižovaniu počtu áut v meste, ale aj k zníženiu vyprodukovaných emisií CO2 spôsobujúcich skleníkový efekt.

Viac o Revolúcii Todos

Novinka Revolúcia Todos
Novinka Revolúcia Todos

Aj takto spoločne šetríme našu planétu

SME EKO

Todos neustále kráča s dobou a inšpiruje sa celosvetovými trendmi. Car-sharing je ekologický spôsob dopravy vychádzajúci z myšlienky nevlastniť veci, ktoré k nášmu každodennému životu nepotrebujeme. Pretože aj takto spoločne šetríme našu planétu.

Reprezentatívny príklad kampane Revolúcia:

Pán Jozef si v Todos dealerstve Toyota na Lamačskej ceste zakúpil nové vozidlo Toyota Corolla. Nakoľko bol medzi prvými 100 zákazníkmi, ktorí túto akciu využili, môže si na 5+5 dní prenajať akékoľvek.

Viac o Revolúcii Todos

Späť
Novinky
Podrž
Predaj
Klik
Zatvoriť hľadanie
Táto webová stránka používa funkčné a analytické súbory cookies.