Dezinfekcia vozidla ozónom

Vážení klienti,

vieme, že je dôležité a potrebné zabezpečiť plynulý chod autoservisov, a preto Vás chceme uistiť, že v celej sieti Todos dbáme o zvýšenie bezpečnosti a hygieny našich zamestnancov ako aj priestorov. Naši zamestnanci sú vybavení ochrannými hygienickými prostriedkami, všetky naše priestory sú v pravidelných intervaloch dezinfikované, pre čo najbezpečnejšie poskytovanie našich služieb.

PRE VIAC BEZPEČIA

Autá sú našou nevyhnutnou súčasťou, trávime v nich podstatnú časť dňa, a preto by sme nemali zabudnúť ani na zabezpečenie hygienicky čistého prostredia v jeho interiéri.

NOVINKA V TODOS SERVISE

Našu servisnú ponuku sme preto rozšírili o spoľahlivú dezinfekciu interiéru vozidla ozónom. Účinná a spoľahlivá dezinfekcia ozónom Vám je k dispozícii vo všetkých pobočkách Todos. Cena za dezinfekciu ozónom jedného vozidla je 30,- €  bez DPH. Objednajte sa jednoducho a pohodlne - prostredníctvom ONLINE objednávkového formuláru - kliknite tu: OBJEDNANIE SERVISU

PREČÍTAJTE SI ĎALŠIE UŽITOČNÉ INFORMÁCIE O ČISTENÍ OZÓNOM

ČO JE OZÓN? - Ozón je plyn, ktorého molekula je tvorená tromi atómami kyslíka s mimoriadne silnými oxidačnými a dezinfekčnými vlastnosťami. Má silné dezinfekčné vlastnosti a podľa výskumov je 50 x účinnejší a 3000 x rýchlejší v porovnaní s chlórom.

BAKTÉRIE, VÍRUSY, PLESNE - Čistenie ozónom veľmi účinne likviduje baktérie, vírusy, plesne a rôzne ďalšie mikroorganizmy. Likvidácia patogénov ozónom dosahuje 99,9% úspešnosť.

ZÁPACH - Ozón má silné deodoračné účinky, eliminuje zápach organického aj anorganického pôvodu.

AKO PREBIEHA DEZINFEKCIA VOZIDIEL OZÓNOM?

Dezinfekcia vozidla ozónom sa vykonáva pri naštartovanom motore, zatvorených dverách a oknách, pri spustenej klimatizácii a vnútornej cirkulácii počas doby 10-20 minút. V priebehu ozónovania sa osoby nezdržiavajú v aute. Po ukončení procesu sa dôkladne vyvetrá interiér vozidla počas doby 5 minút.

KEDY JE POTREBNÁ DEZINFEKCIA VOZIDLA OZÓNOM?

Tento spôsob dezinfekcie sa vykonáva v prípadoch, keď vzniká riziko prenosu infekcie vo vzduchu (po chorých osobách s infekčnými ochoreniami), v plánovaných intervaloch  alebo ak je potrebné odstrániť akýkoľvek zápach (napr. cigaretový dym).

PRIPOMÍNAME DOČASNÚ ZMENU OTVÁRACÍCH HODÍN SERVISOV

Od 19.3. až do odvolania budú platiť v našich prevádzkach zmenené otváracie hodiny nasledovne:

Todos Bratislava - 7:00 -16:00

Todos Italia - 8:00-16:00

Todos Toyota - 8:00-16:00

Todos Exclusive - 8:00-16:00

Todos Žilina - 7:00-16:00

Todos Ružomberok -8:00-16:00

Todos Košice - 8:00-16:00

Sme tu pre Vás.

Ďakujeme za prejavenú dôveru, Váš tím Todos.

Späť
Novinky
Podrž
Predaj
Klik
Zatvoriť hľadanie