Dezinfekcia vozidla ozónom

Dezinfekcia vozidla ozónom
Todos Novinky
26
2
2021

Vážení klienti,

vieme, že je dôležité a potrebné zabezpečiť plynulý chod autoservisov, a preto Vás chceme uistiť, že v celej sieti Todos dbáme o zvýšenie bezpečnosti a hygieny našich zamestnancov ako aj priestorov. Naši zamestnanci sú vybavení ochrannými hygienickými prostriedkami, všetky naše priestory sú v pravidelných intervaloch dezinfikované, pre čo najbezpečnejšie poskytovanie našich služieb.

PRE VIAC BEZPEČIA

Autá sú našou nevyhnutnou súčasťou, trávime v nich podstatnú časť dňa, a preto by sme nemali zabudnúť ani na zabezpečenie hygienicky čistého prostredia v jeho interiéri.

NOVINKA V TODOS SERVISE

Našu servisnú ponuku sme preto rozšírili o spoľahlivú dezinfekciu interiéru vozidla ozónom. Účinná a spoľahlivá dezinfekcia ozónom Vám je k dispozícii vo všetkých pobočkách Todos. Cena za dezinfekciu ozónom jedného vozidla je 30,- €  bez DPH. Objednajte sa jednoducho a pohodlne - prostredníctvom ONLINE objednávkového formuláru - kliknite tu: OBJEDNANIE SERVISU

PREČÍTAJTE SI ĎALŠIE UŽITOČNÉ INFORMÁCIE O ČISTENÍ OZÓNOM

ČO JE OZÓN? - Ozón je plyn, ktorého molekula je tvorená tromi atómami kyslíka s mimoriadne silnými oxidačnými a dezinfekčnými vlastnosťami. Má silné dezinfekčné vlastnosti a podľa výskumov je 50 x účinnejší a 3000 x rýchlejší v porovnaní s chlórom.

BAKTÉRIE, VÍRUSY, PLESNE - Čistenie ozónom veľmi účinne likviduje baktérie, vírusy, plesne a rôzne ďalšie mikroorganizmy. Likvidácia patogénov ozónom dosahuje 99,9% úspešnosť.

ZÁPACH - Ozón má silné deodoračné účinky, eliminuje zápach organického aj anorganického pôvodu.

AKO PREBIEHA DEZINFEKCIA VOZIDIEL OZÓNOM?

Dezinfekcia vozidla ozónom sa vykonáva pri naštartovanom motore, zatvorených dverách a oknách, pri spustenej klimatizácii a vnútornej cirkulácii počas doby 10-20 minút. V priebehu ozónovania sa osoby nezdržiavajú v aute. Po ukončení procesu sa dôkladne vyvetrá interiér vozidla počas doby 5 minút.

KEDY JE POTREBNÁ DEZINFEKCIA VOZIDLA OZÓNOM?

Tento spôsob dezinfekcie sa vykonáva v prípadoch, keď vzniká riziko prenosu infekcie vo vzduchu (po chorých osobách s infekčnými ochoreniami), v plánovaných intervaloch  alebo ak je potrebné odstrániť akýkoľvek zápach (napr. cigaretový dym).

Sme tu pre Vás.

Ďakujeme za prejavenú dôveru, Váš tím Todos.

Späť
Novinky
Podrž
Predaj
Klik
Zatvoriť hľadanie
Táto webová stránka používa funkčné a analytické súbory cookies.