Autoservis Todos

Originálne príslušenstvo

Tlačítko pokračovať nižšie

Predaj originálneho príslušenstva pre vozidlá všetkých značiek

Vaše vozidlo vám už vo svojej základnej výbave prináša prvky zaručujúce bezpečnosť a funkčnosť, ale aj doplnky zabezpečujúce atraktívny dizajn. Vieme však, že vaše požiadavky na vybavenie automobilu môžu byť veľmi špecifické, pretože každý človek je jedinečný. Preto vám ponúkame originálne príslušenstvo.

No items found.

S ním si svoje vozidlo prispôsobíte svojmu životnému štýlu a urobíte z neho originál, ktorý bude presne vyhovovať vašim potrebám. Môžete si byť úplne istí, že vybraný produkt je určený presne pre vaše vozidlo a bol schválený importérom. Ďalšími výhodami sú: dlhá životnosť, bezpečnosť, originálne technické riešenie, presnosť lícovania a zachovanie záruky vozidla.

Prenájom originálneho príslušenstva

V prípade, ak si chcete zapožičať niektoré sezónne príslušenstvo, ako napr. strešný nosič, nosič na bicykel a pod., kontaktujte naše prevádzky, kde je možné overenie dostupnosti a ceny.

Pokračujte nižšie
No items found.
Todos logo

Todos je špičkový autorizovaný servis vozidiel s kompletným zázemím v 4 mestách na Slovensku.

Odborný servis na pobočkách Todos v 4 mestách na Slovensku

Ponúkame služby autorizovaného záručného a pozáručného servisu Todos v mestách Bratislava, Košice, Ružomberok a Žilina s vyškoleným tímom, ktorý sa o vaše auto postará naozaj vo všetkých smeroch.

Autorizovaný servis vozidiel značiek

Na všetkých pobočkách Todos servisujeme aj ostatné značky vozidiel. Neváhajte k nám prísť s akýmkoľvek vozidlom.

Podrž
Predaj
Klik
Zatvoriť hľadanie
Táto webová stránka používa funkčné a analytické súbory cookies.