Servisné balíky Škoda

Servisné balíky Škoda zabezpečia vášmu vozidlu nielen kráľovskú starostlivosť, ale znamenajú aj výborné riešenie pre tých, ktorí chcú čo najlepšie zhodnotiť svoje peniaze.
Nové servisné balíky pokryjú vaše náklady spojené s výrobou, predpísanou údržbou a výmenou komponentov, ktoré podliehajú bežnému opotrebovaniu pri každodennej prevádzke vášho vozidla.
Vďaka našim profesionálne vyškoleným pracovníkom a vysokokvalitným Škoda originálnym dielcom vám ponúkame tú najlepšiu starostlivosť o vaše nové vozidlo. Balíky Škoda odporúčame využívať ideálne do 3 rokov/90 000 km alebo do 4 rokov/120 000 km. Platnosť balíkov končí uplynutím dohodnutej lehoty alebo po dosiahnutí maximálnej dohodnutej vzdialenosti so zreteľom na fakt, čo nastane skôr.
Predaj škoda vozidiel pre firmy

Vyberte si
servisný balík

1 / 2

Škoda Servis Care Basic

Pokrýva náklady spojené so základnou údržbou vozidla, a to presne podľa predpisov výrobcu s jasne definovanými úkonmi a materiálom
2 / 2

Škoda Servis Care Professional

Komplexná údržba vozidla, ktorá navyše zahŕňa prípravu vozidla na STK a EK. V spojení s predĺženou zárukou si zabezpečíte istotu a pohodlie na cestách v najväčšej možnej miere.
Pre viac informácií kontaktujte Martina Babulica povereného pre Fleet predaj.
Radi si s vami dohodneme nezáväznú konzultáciu telefonicky alebo emailom. Neváhajte sa nám ozvať.
Podrž
Predaj
Klik
Zatvoriť hľadanie