TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

Todos - Záruka mobility

Sme si vedomí toho, že každý sa niekedy môže dostať do situácie, kedy potrebuje pomocnú ruku. Preto kladieme veľký dôraz práve na nasledujúce služby, ktoré vám pomáhajú udržať vašu mobilitu.

Náhradné vozidlo

V servise Todos máte garantovanú tú najlepšiu profesionálnu starostlivosť o vaše vozidlo. Rovnako dobre sa postaráme o vaše pohodlie v čase, keď je vaše vozidlo u nás servisované. Zákazníkovi je poskytnuté náhradné vozidlo zdarma v nasledujúcich prípadoch:

 • ak sa jedná o bežnú komerčnú zákazku, kde predbežná cena zákazky je vyššia ako 250€ s DPH

 • záručnú zákazku

 • servisnú zákazku platenú produktom „servis zdarma" alebo „Servisným balíkom", kde cena opravy v koncovej zákazníckej cene je vyššia ako 250€ s DPH

 • alebo pri požičaní vozidla z titulu DGM/DGM Premium (poskytujeme náhradné vozidlo zákazníkovi zdarma v zmysle podmienok Doživotnej Garancie Mobility a Doživotnej Garancie Mobility Premium

Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá, a preto sme stanovili denný limit až na 150 km (nad 150 km môže participujúci servisný partner účtovať zákazníkovi vopred dohodnutú cenu za km, tzv. kilometrovné).

Pick-up servis - vyzdvihnutie a pristavenie vozidla

Ak nemôžete svoje vozidlo dopraviť do servisu, resp. vyzdvihnúť zo servisu sami, je pre Vás určená služba – Pick up servis

Variant 1: Odvoz a dovoz zákazníka
Odvezenie zákazníka po odovzdaní vozidla do servisu na vopred dohodnuté miesto. Po ukončení servisných prác dovezenie zákazníka do servisu. Služba je poskytovaná bezplatne.
Variant 2: Dovoz a odvoz Vášho vozidla
Prebratie vozidla od klienta a odvoz do servisu. Po ukončení servisu dovezenie vozidla klientovi na dohodnuté miesto. Služba je určená pre pojazdné vozidlá objednané na vykonanie údržby alebo opravy v našom servise. Za službu účtujeme sumu 12€ s DPH za každých začatých 30 minút. Cena obsahuje kuriéra, obslužné vozidlo s PHM. Služba platí len pre fleetových klientov.
Variant 3: Len dovoz, alebo len odvoz Vášho vozidla
Prebratie vozidla od klienta a odvoz do servisu. Po oprave si vozidlo klient vyzdvihne sám. Služba je určená pre pojazdné vozidlá objednané na vykonanie údržby alebo opravy v našom servise. V prípade, že klient si privezie vozidlo sám, je možné po ukončení servisu dovezenie vozidla klientovi na dohodnuté miesto našim kuriérom. Za službu účtujeme sumu 12 € s DPH za každých začatých 30 minút. Cena obsahuje kuriéra, obslužné vozidlo s PHM.

*Služby je potrebné objednať pri objednaní vozidla do servisu.

Krátkodobý a dlhodobý prenájom vozidiel

Naša spoločnosť Todos spolupracuje s najväčšou európskou autopožičovňou Europcar.

 • Požičovňa so širokou ponukou nových vozidiel – osobných, viacmiestnych a úžitkových

 • Cena už od 21 Eur / deň

 • Možnosť online rezervácie

 • Výmena vozidla v prípade nehody alebo nepojazdnosti v rámci siete Europcar na Slovensku aj v zahraničí.

 • Krátkodobý a dlhodobý prenájom

 • Doplnky – GPS, detské sedačky, snehové reťaze, strešné boxy

 • Možnosť viac šoférov

 • Pristavenie alebo vyzdvihnutie vozidla na adrese

 • Žiadne skryté poplatky

 • 24 hodinová asistencia na cestách

 • Ponuky na mieru pre veľké spoločnosti

Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow