TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

Todos Pneuservis

V Todose Vám pri výmene vašich pneumatík či kolies ponúkame:

 • Odbornú výmenu Vašich kolies (pneumatík, diskov, duší, ventilov) vrátane vyváženia, hustenia a ekologickej likvidácie ojazdených pneumatík.

 • Pneuservisné služby sú poskytované odborníkmi na najmodernejších strojoch, ktoré sú pravidelne kalibrované.

 • Nové stroje a vybavenie pneuservisu

 • Plnenie dusíkom

 • Vaše pneumatiky pri prezúvaní budú vždy umyté

 • V našich priestoroch pre Vás na požiadanie poskytneme aj uskladnenie pneumatík

 • Všetky spoločnosti v rámci skupiny Todos v zmysle zákona č. 79/2015 zbierky zákonov o odpadoch, vykonávajú bezplatný spätný zber použitých prenosných batérii, akumulátorov a odpadových pneumatík.

ŠKODA pneugarancia

Exkluzívne výhody pre vás so ŠKODA Pneugaranciou

Zakúpením zimného kompletu zo sortimentu ŠKODA Originálne príslušenstvo získavate automaticky ŠKODA Pneugaranciu. Ani vysoko kvalitné pneumatiky nie sú úplne odolné proti nástrahám, ktoré na ne môžu čakať na cestách. Či už ide o klince, ostré hrany obrubníkov a ani výtlky už nebudú pre vás predstavovať finančnú stratu. Poškodenie pneumatiky býva väčšinou natoľko rozsiahle, že je potrebné zabezpečiť si novú. A práve preto vám prinášame program ŠKODA Pneugarancia.

Podmienky programu ŠKODA Pneugarancia

ŠKODA Pneugarancia je s účinnosťou od 1.9.2013 poskytovaná na dobu troch rokov od dátumu nákupu zimného kompletu zo sortimentu ŠKODA Originálneho príslušenstva. Vzťahuje sa na neopraviteľné defekty pneumatík, spôsobené neúmyselne pri bežnej prevádzke vozidla. Pokiaľ máte platnú Doživotnú garanciu mobility, alebo Doživotnú garanciu mobility Premium, môžete využiť aj možnosť odťahovej služby do nášho servisu.

Podmienky pre uplatnenie ŠKODA Pneugarancie

 • zimné komplety musia byť zakúpené u autorizovaného partnera ŠKODA

 • zákazník sa musí vždy preukázať nákupnou faktúrou kompletu, kompletov zo sortimentu ŠKODA Originálneho príslušenstva

 • k nákupnej faktúre musí taktiež doložiť VIN číslo vozidla, na ktorom boli komplety používané

 • Pneugaranciu si môže zákazník uplatniť u ktoréhokoľvek servisného partnera ŠKODA na Slovensku

V rámci ŠKODA Pneugarancie je možné po uplynutí štandardnej 2-ročnej záručnej doby na pneumatiku uplatniť taktiež aj prípadné výrobné vady pneumatiky. Pri poškodení pneumatiky z kompletu zakúpeného zo sortimentu ŠKODA Originálneho príslušenstva získate s programom ŠKODA Pneugarancia cenové zvýhodnenie až 70% z ceny novej pneumatiky. Výška zľavy (rovnako ako doba platnosti záruky) závisí na hĺbke zostatkového dezénu, pričom limitom sú 4 mm. Autorizovaný servis určuje zostatkovú hĺbku dezénu v 5 bodoch po šírke pneumatiky a v 4 bodoch po obvode pneumatiky. Z týchto hodnôt vypočíta priemernú hodnotu (aritmetický priemer), podľa ktorej určí zostatkovú hĺbku dezénu.

Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow