TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

Náhradné dielce a príslušenstvo

Originál náhradné dielce a príslušenstvo

Náhradné dielce

Viete, že originálne dielce sú identické s tými dielcami, ktoré boli použité pri výrobe vášho vozidla? Spoločne prešli nielen všetkými inováciami, ale aj náročnými testami, ktorým sú podrobené jednotlivé dielce zo sériovej výroby.

  • Majú špičkovú kvalitu

  • Sú maximálne spoľahlivé

  • Sú 100% funkčné

  • Zaručujú bezpečnosť

  • Majú dlhú životnosť

  • Neustále prechádzajú inovačnými zmenami

  • Sú identické s pôvodnými dielcami zo sériovej výroby

  • Absolvovali náročné testy

Originálne príslušenstvo

Vaše vozidlo Vám už vo svojej základnej výbave prináša prvky zaručujúce bezpečnosť a funkčnosť, ale aj doplnky zabezpečujúce atraktívny dizajn. Vieme však, že Vaše požiadavky na vybavenie automobilu môžu byť veľmi špecifické, pretože každý človek je jedinečný. Preto Vám ponúkame originálne príslušenstvo.

S ním si svoje vozidlo prispôsobíte svojmu životnému štýlu a urobíte z neho originál, ktorý bude presne vyhovovať Vašim potrebám. Môžete si byť úplne istí, že vybraný produkt je určený presne pre Vaše vozidlo a bol schválený importérom. Ďalšími výhodami sú: dlhá životnosť, bezpečnosť, originálne technické riešenie, presnosť lícovania a zachovanie záruky vozidla.

SEAT

ŠKODA

Fiat

Fiat Professional

Alfa Romeo

Prenájom originál príslušenstva

V prípade, ak si chcete zapožičať niektoré sezónne príslušenstvo, ako napr. strešný nosič, nosič na bicykel a pod., kontaktujte naše prevádzky, kde je možné overenie dostupnosti a ceny. 

Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow