TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

Best dealer roka 2018 Todos Košice

Vďaka vám sme dosiahli ocenenie Best Dealer 2018 od ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o. za prevádzku v Košiciach. Toto ocenenie znamená, že sme sa stali absolútnym víťazom zo všetkých dealerov na Slovensku z pohľadu importéra.

Best Dealer 2018 je ocenenie za najlepšiu prevádzku a obchodníka značky ŠKODA na Slovensku. Ocenenie je vnímané ako celok za celoročnú prácu v jednotlivých kategóriach ako: 

  • Plnenie ročných predajných cieľov 
  • Plnenie ročných nákupných cieľov
  • Plnenie ročných cieľov v odbere náhradných dielcov a príslušenstva
  • Kvalita a výkonnosť servisu

Prevádzka Todos Košice predstavuje najmladšiu zo všetkých v sieti TODOS napriek tomu si suverénne odnáša tento vzácny titul. Toto ocenenie hovorí o veľkom úsilí a snahe všetkých zamestnancov podieľajúcich sa na prevádzke, aby prosperovala, čo sa im aj podarilo.

Rok 2018 bol pre nás úspešný, nie len v tomto ocenení, ale podarilo sa nám ich získať hneď niekoľko v rôznych kategóriách: Dealer roka, Predajný tím roka,Servisný tím, Best of marketing pre značku ŠKODA.

 Takéto výsledky nie je ľahké dosiahnuť, no ešte ťažšie je ich obhájiť.

Zo všetkých cien sa veľmi tešíme a zároveň sú pre nás motiváciou aj do ďalších rokov.


Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow