TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

Leon ST Kombi

VEĽKÝ LETNÝ VÝPREDAJ SKLADOVÝCH VOZIDIEL

Dokonalý priestor pre rodinu

Nový SEAT Leon ST Kombi má vďaka perfektným líniám výnimočnú eleganciu, ktorú ste hľadali. Predĺžená karoséria sľubuje väčší komfort a viac miesta v interiéri vozidla. A všetko ostatné, čo od auta očakávate, vám nesmierne zjednoduší život.

Užite si každú sekundu

Nový SEAT Leon ST Kombi je vybavený všetkými technickými finesami, aby ste si počas jazdy mohli užiť skutočne každý okamih. Systémy ako priehradka pre indukčné nabíjanie a parkovacie senzory prispievajú k tomu, aby jazda prebiehala bez problémov a prestávok.

Buďte pokojný

Najväčšou prioritou je, aby ste boli pokojný. Vďaka moderným bezpečnostným systémom v novom modeli SEAT Leon ST Kombi, ako napríklad systém rozpoznania únavy vodiča alebo adaptívny tempomat, sa vždy môžete cítiť bezpečne.

Všestranný dizajn

V novom modeli SEAT Leon sú komfort a veľkorysý priestor spolu s jedinečným dizajnom a perfektnými proporciami štandardom.

Prispôsobí sa vašim potrebám

Nový SEAT Leon ST Kombi je kompletne vybavené vozidlo, napriek tomu si jeho funkčnosť môžete vylepšiť prostredníctvom širokej ponuky príslušenstva, ktoré bude vyhovovať vašim potrebám a želaniam. Individualizujte si vozidlo podľa vašich predstáv.

Najlepšia starostlivosť

Chceme, aby ste mohli váš SEAT Leon používať neobmedzene. K tomu patria aj kvalitné služby nášho efektívneho servisu. A dobrý pocit, keď viete, že je vaše vozidlo v najlepších rukách.

Viac informácii v showroome Todos Žilina s. r. o., Kragujevská 1, 010 01 Žilina

 


Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow