TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

Ponuka práce spoločnosti Todos

Naštartuj s nami tvoju kariéru

Ak chcete využiť váš pozitívny prístup k ľuďom a spokojnosť zákazníkov je pre vás zárukou vášho osobného úspechu, okrem toho sa zaujímate o automobily, radi sa učíte nové veci a viete sa samostatne rozhodovať, potom spĺňate najdôležitejšie predpoklady, aby ste nás mohli podporiť. Svoj životopis spolu so súhlasom a spracovaním osobných údajov a motivačným listom zašlite na kontakt uvedený pri ponuke.

Automechanik Todos Bratislava s.r.o.Viac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v autorizovanom servise pre zn. ŠKODA, VW
- diagnostika porúch a stavu vozidiel
- oprava a údržba vozidiel
- využívanie meracích prístrojov mechanického charakteru
- montáž a servis doplnkov a príslušenstva vo vozidlách
- vykonávanie servisných prehliadok, záručných aj pozáručných opráv
- práca na zmeny

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

garantovaná mzda počas skúšobnej doby v závislosti od dĺžky praxe 800,00 € -1050,00 € brutto (bližšie informácie o odmeňovacom systémom poskytneme pri osobnom stretnutí)

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou históriou, možnosť dlhodobého zamestnania
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť profesijného rastu formou certifikovaných školení
- zamestnanecké zľavy na servisné práce a náhradné diely
- zamestnanecké zľavy pri kúpe motorového vozidla
- možnosť ubytovania
- používanie najnovších technológii
- priateľské prostredie, mladý kolektív

Informácie o výberovom konaní

Profesijný životopis prosíme zasielajte výhradne e-mailom. Ďakujeme všetkým, ktorí zašlú svoj životopis, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

automechanik - nutná
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- vyučený v odbore automechanik
- uchádzači s dlhoročnou praxou sú vítaní
- absolvované školenia pre značku ŠKODA, VW výhodou
- zručnosť, presnosť a technické myslenie
- časová flexibilita a pracovné nasadenie
- bezúhonnosť, lojalita

Kontakt

Michal Straka

vedúci servisu

02/69 202 347
0902 941 427

straka@todos.sk
Pracovník pneuservisu Todos Bratislava s.r.o.Viac

- montáž/demontáž pneumatík
- prezúvanie pneumatík/prehadzovanie komplet kolies
- vyvažovanie kolies
- čistenie pneumatík
- uskladnenie pneumatík
- inventúra skladu pneumatík

1055,00 € brutto (bližšie informácie o odmeňovacom systémom poskytneme pri osobnom stretnutí)

- možnosť dlhodobého zamestnania v stabilnej spoločnosti
- priateľský kolektív, príjemné pracovné prostredie
- zamestnanecké benefity na poskytované služby a tovary

Ďakujeme všetkým, ktorí zašlú svoj životopis, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.
Životopis zašlite výhradne mailom na uvedenú e-mailovú adresu.

technického charakteru

B, C

1

- dobrá fyzická kondícia
- manuálna zručnosť
- nutnosť prispôsobiť sa sezónnemu charakteru práce

Kontakt

Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103