TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

Teraz je čas na viac!

Dospieť neznamená usadiť sa. My nečakáme. My expandujeme. Objavujte nový SEAT Tarraco. Veľké SUV s pohonom všetkých kolies pre každú výzvu.

Ste pripravený na niečo nové?

Štýlové. Športové. Inšpirujúce. Nový SEAT Tarraco je veľké SUV vytvorené pre všetkých, ktorí sa neboja ísť až za hranice.

Žiadny sen nie je príliš veľký.

Náš sedemmiestny SUV je rovnako flexibilný ako vaše plány. Začnite svoje dobrodružstvo a ľahko prispôsobte SEAT Tarraco.

Prispôsobivý. Rozširujúci sa. Stále rastie.

Až 7 sedadiel. Sklápateľných. Posúvateľných. Rovná ložná plocha. Objem batožinového priestoru 700 litrov pri sklopených sedadlách v treťom rade, 1 775 litrov so sklopenými operadlami sedadiel v druhom rade.

Je to výzva? My vidíme príležitosť.

V živote ide o to napredovať. Objavovať nové technológie. Ísť novými smermi. Vyskúšať nové trendy. Nič vás nemôže zastaviť.

Žiadne obmedzenia. Len možnosti.

TLAČIDLO NÚDZOVÉHO VOLANIA

Nenechajte sa obmedzovať svojimi obavami. Tlačidlo núdzového volania automaticky upozorní tiesňovú službu v prípade autonehody. Núdzové volanie môžete urobiť aj manuálne.

DIGITÁLNY PRÍSTROJOVÝ PANEL

10,25-palcový displej, ktorý zobrazuje navigačné mapy a asistenčné systémy vodiča, ako je ACC, asistent udržania jazdného pruhu, asistent pre jazdu v dopravnej zápche a rozpoznanie dopravných značiek, sa dá prispôsobiť podľa preferencií vodiča.

PRIEHRADKA PRE INDUKČNÉ NABÍJANIE

Ste vždy na cestách? Svoj mobilný telefón položte do bezkáblovej priehradky, ktorá vám zabezpečí nabitú batériu a pripojenie k vonkajšej anténe. V modeli SEAT Tarraco je komfort na prvom mieste


Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow