TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

ŠKODA Roadshow

Zažite vzrušujúce momenty so značkou ŠKODA. Využite jedinečnú šancu vyskúšať si naživo najlepšie modely v prevedení RS, Scout, SportLine alebo luxusný Laurin & Klement s rôznymi motorizáciami.

Unikátna roadshow prebieha aj v naších pobočkách ŠKODA Todos a to: 5.-6.3. Todos Bratislava, 29.-30.3. Todos Košice, 9.-10.4. Todos Žilina a 12.-13.4. Todos Ružomberok.

 Neváhajte a rezervujte si čo najskôr testovaciu jazdu práve u nás a vyskúšajte si na cestách najvyššie verzie modelov ŠKODA KODIAQ, KAROQ, OCTAVIA a SUPERB.

Príďte zažiť neopakovateľný deň so značkou ŠKODA. Počet automobilov je limitovaný preto neváhajte a rezervujte si jedinečný zážitok čo najskôr. (OBJEDNAJTE SA TU)

ŠKODA roadshow


Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow