TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

DODGE CHALLENGER HELLCAT

BIGGER A BADDER

Challenger SRT® Hellcat je monštrum, ktoré vyniká vo svojom výkone aj dizajne.

TAKE THE STREETS BY STORM

Posaďte sa, pripútajte sa a pevne sa držte. Zo zúriacej rýchlosti až po nekompromisnú kontrolu Dodge Challenger prekračuje hranice výkonu.

Motor 3.6l Pentastar® V6
5.7l motor HEMI® V8
6,4l motor HEMI® V8
Preplňovaný motor  6,2l  HEMI® SRT Hellcat 

HERITAGE-INSPIRED

"Everyone will tell you not to mess with an icon. But the Dodge Brand has never listened to the “everyones” of the world. So we took this model of muscle—the Dodge Challenger—and, in true Dodge Brand fashion, made it even better."

STRONG ON THE INSIDE

Navrhli sme interiér, tak aby bol sústredený okolo najdôležitejšieho prvku: "vodiča". Interiér inšpirovaný dedičstvom predchodcov obohatený o technológiou, ktorá vám podporí pocit kontroly.

SMART IN ALL THE RIGHT PLACES

Technológia je to, čo oddeľuje vodcov od nasledovníkov. Pridaná hodnota maskulínneho automobilu, ktorý ponúka ešte epickejší zážitok z jazdy.

A SERIOUSLY POWERFUL BODYGUARD

Bezpečnosť a ochrana sú na prvom, druhom aj treťom mieste. Z tohto dôvodu je model Dodge Challenger vybavený funkciami, ako je napríklad dostupný pohon všetkých kolies, ktorý vám pomôže udržať si bezpečnú cestu aj v nepriaznivom počasí.

Viac informácií o Dodge Hellcat nájdete TU.

A konkrétne vozidlo a všetky informácie získate na: https://www.auto-online.sk/detail-auta/1375131

 


Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow