TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

VYBERTE SI SVOJ MODEL

 

Získať nové auto so skvelou výbavou je teraz ešte jednoduchšie. Akčné modely ŠKODA EXTRA získate odteraz s bonusom až 1700 €, 5 ročným servisom alebo zimnými kompletmi zadarmo a navyše aj s ročným poistením pri využití značkového financovania na jednotku.

MODELY ŠKODA EXTRA SO VŠETKÝM, PO ČOM TÚŽITE.

Celá rodina ocení akčné modely ŠKODA EXTRA s automatickou klimatizáciou, tempomatom, parkovacími senzormi, navigačným systémom, štýlovými diskami a množstvom ďalšej extra výbavy.

Teraz s ďalšími výhodami zadarmo:

  • Bonus EXTRA až do 1 700 €
  • Kompletné poistenie na 1 rok*
  • Servis na 5 rokov ALEBO
  • Zimné komplety

Vaše obľúbené Financovanie na jednotu teraz prinášame s bonusom navyše. Získate k nemu kompletné ročné poistenie zadarmo, ktoré zahŕňa: povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie a poistenie čelného skla. Neplatí na model CITIGO EXTRA. Reklama od VWFS.

Limitovaná akcia na vybrané skladové modely trvá do konca októbra.


Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow