TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

TODOS ROADSHOW

Milí priatelia, nadšenci amerických automobilov,

 

Pozývame Vás na našu Todos Road Show, na ktorej Vám predstavíme kúsok Ameriky na Slovensku. Rýchle Camaro, gigantický RAM alebo luxusný Cadillac Escalade si môžete otestovať na vlastnej koži a tiež Vám predstavíme novinku z nášho portfólia neprehliadnuteľný Dodge Hellcat, a to 16.10.2018 v Todos Žilina, 17.10. 2018 v Todos Ružomberok a 18.10.2018 v Todos Košice. Náš profesionálny tím je pripravený predviesť Vám všetky vlastnosti týchto nekomerčných modelov a zodpovie Vám všetky otázky, ktoré Vás budú zaujímať.

Predvádzacie jazdy budú prebiehať od 09:00 do 18:00 hodiny a Váš presný termín predvádzacej jazdy si môžete rezervovať mailom na adrese: roadshow@todos.sk

Tešíme sa na Vás

Todos tím

 


Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow