TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

ŠEKOVÁ KNIŽKA ŠKODA

Odmena pre vaše vozidlo ŠKODA, odmena pre vás

Ak vlastníte vozidlo ŠKODA Citigo, Felicia, Fabia, Rapid, Roomster, Octavia, Yeti alebo Superb, prvý raz zaevidované do 31.12.2014 (podľa osvedčenia o evidencii vozidla), je Šeková knižka plná zliav 2018 určená práve vám! Ponúkame vám cenovo zvýhodnené ŠKODA Originálne dielce, ktoré zaručia vašu bezpečnú jazdu.

U nás v autorizovanom servise Todos totiž máte istotu, že používame ŠKODA Originálne dielce a výrobcom predpísané technologické postupy, ktoré zachovajú dobré vlastnosti vášho vozidla.

Pokiaľ chcete využiť túto výhodnú ponuku, navštívte naše pobočky ŠKODA a  bezplatne vám poskytneme Šekovú knižku plnú zliav.

 

» VIAC INFORMÁCIÍ O ŠEKOVEJ KNIŽKE 
 

Servis ŠKODA sa oplatí!

O našich zákazníkov sa staráme počas celého životného cyklu vozidla. Preto pripravujeme okrem výhodných ponúk na modely ŠKODA, výhodné servisné produkty a služby, ktorými udržiavame vaše vozidlo v dobrej kondícii. Naším cieľom je sa stále zlepšovať a prinášať vám kvalitné a výhodné servisné služby.

Autorizovaný servis ŠKODA so sebou prináša okrem iného aj tieto výhody: 

Moderné technické vybavenie servisov a najnovšie diagnostické prístroje 
Servisy sú vybavené najmodernejšími nástrojmi a diagnostickými zariadeniami určenými pre jednotlivé modely vozidiel ŠKODA.

Pracovné postupy podľa predpísaných noriem výrobcu
Autorizovaní servisní partneri postupujú pri servise alebo oprave vozidla presne podľa predpisov výrobcu vozidiel

Personál preškolený špecialistami zo ŠKODA AUTO a.s.
Servisní technici sú pravidelne preškolení s príchodom a zavedením nových modelov a technológii.

Prácu s kvalitnými ŠKODA Originálnymi dielcami
Otestované, schválené, v súlade s najprísnejšími bezpečnostnými štandardmi spoločnosti ŠKODA. Odporúčame vám používať ŠKODA Originálne dielce, pretože to nie sú len náhradné dielce, ale v pravom zmysle Originálne dielce.
 

Transparentné a férové účtovanie prevedenej práce
Súčasťou príjmu vozidla do servisu je kalkulácia nákladov prác a materiálu, rovnako pri odovzdávaní vozidla zo servisu je ponúknuté vysvetlenie vykonaných prác alebo faktúry.

 

Doživotnú Garancia mobility
Znamená pocit istoty pri jazde s vaším vozidlom doma aj v zahraničí. 

Pomoc sa dá privolať pri neočakávanej poruche v Slovenskej republike na bezplatnej centrále „ŠKODA Assistance“ na telefónnom čísle : 0800 124 125

V zahraničí centrála „ŠKODA Assistance" v Slovenskej republike na telefónnom čísle: +421 2 43 29 15 47 

Alebo na našom čísle TODOS 0800 102 103

Centrála "ŠKODA Assistance" je vám k dispozícii 24 hodín denne, 365 dní v roku a kedykoľvek vám sprostredkuje potrebnú pomoc. Pracovníci centrály vám ochotne pomôžu vyriešiť akúkoľvek nepríjemnú situáciu. Pri privolaní pomoci majte pri sebe „Servisnú knižku" príslušného vozidla. 
 

Náhradné vozidlo / náhradnú mobilitu 
Ponúkame vám možnosť využívať náhradné vozidlo ŠKODA v čase, keď je vaše vozidlo servisované.

 

Záruky poskytované na produkty ŠKODA 
Na vozidlá, Originálne dielce a príslušenstvo ŠKODA poskytujeme (podľa záručných podmienok) nasledujúce záruky: 

  • 2-ročná záruka na vozidlá, ŠKODA Originálne dielce a ŠKODA Originálne príslušenstvo
  • 3-ročná záruka na chyby laku
  • 10-ročná záruka na neprehrdzavenie karosérie pre modely Fabia I, Octavia I a Superb I
  • 12-ročná záruka na neprehrdzavenie karosérie pre modely Citigo, Fabia II, Roomster, Octavia II, Octavia III a Superb II

Zodpovedný a kvalitný prístup pracovníkov servisov 
Osobný prístup k zákazníkovi a jeho spokojnosť je pre nás tou najvyššou prioritou.

Vyzdvihnutie a pristavenie vozidla 
Váš automobil vieme vyzdvihnúť, ak nemôžete odviezť vaše vozidlo osobne do servisu, ponúkame službu vyzdvihnutia a prevozu vášho vozidla do servisu a následne aj späť k vám domov.

ŠKODA CLEVER REPAIR 
V prípade malej poistnej udalosti (malého poškodenia), ako je poškodené miesto v čelnom skle, preliačina na karosérii alebo škrabanec na nárazníku. V naších servisoch máme všetko potrebné know-how a vďaka tomu vám vieme ponúknuť najlepšiu cenu pre vás.

Vysokú zostatkovú hodnotu vozidiel 
Vozidlá ŠKODA sú na trhu s jazdenými vozidlami veľmi žiadané a preto v porovnaní s cenami iných značiek majú pri odpredaji najvyššiu hodnotu. Kúpou vozidiel ŠKODA získate preto istotu, že máte vozidlo s najvyššou hodnotou. Vaše vozidlo vykúpime za čo najvyššiu možnú hodnotu prostredníctvom programu "ŠKODA Plus".

Otváracie hodiny prispôsobené vašim potrebám
Otváracie hodiny sme prispôsobili dnešnej časovo náročnej dobe pre zákazníka tak, aby sme sa mu čo najviac dokázali prispôsobiť a preto niektoré z našich prevádzok pracujú na dve smeny. Keď vy končíte v práci, my máme pre vás otvorené do neskorých večerných hodín.


Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow