TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

AUTOSALÓNOVÝ BONUS

Už nemusíte nikam chodiť. Bonus z bratislavského autosalónu dostanete teraz k svojmu novému autu priamo u nás v Todose počas celého apríla. Využite skvelý Autosalónový bonus na vybrané modely ŠKODA FABIA, OCTAVIA, RAPID a CITIGO. Finančnú výhodu môžete čerpať až do výšky 1800 €.

ŠKODA FABIA

MALÉ MESTSKÉ AUTO S MLADISTVÝM, NEOPOZERANÝM VZHĽADOM

Vozidlo ŠKODA FABIA je známe svojou priestrannosťou, pohodlím a dobrým pomerom ceny a výkonu. Nová FABIA získala viac priestoru v interiéri a praktické úložné riešenia, ktoré sú vždy poruke. Tieto vlastnosti dodávajú vozidlu vlastný charakter.

Autosalónový bonus - 1 300 €

ŠKODA RAPID

BUDE VÁS PREŇ MILOVAŤ 
CELÁ RODINA

Výrazný dizajn modelu ŠKODA RAPID je čistý, jasný a elegantný. Vyberte si kompaktný spaceback alebo priestranný liftback s modernými technológiami a priestorom pre celú rodinu. Jedinečné auto, v ktorom by mali jazdiť jedineční ľudia.

Autosalónový bonus - 1 800 €

ŠKODA OCTAVIA

AUTO S JEDINEČNÝM CHARAKTEROM 
A NADČASOVÝM ŠTÝLOM

Dizajn modelu ŠKODA OCTAVIA vám rozprúdi krv v žilách. Vďaka jedinečnej kombinácii štýlového liftbacku a všestranného rodinného vozidla je pripravené na každú situáciu. Navyše, denné svetlá LED nájdete aj v štandardnej výbave.

Autosalónový bonus - 1 800 €

ŠKODA CITIGO

KOMPAKTNÉ ROZMERY  
V DUCHU SIMPLY CLEVER

Keď ho zbadáte po prvý raz, hneď vám bude jasné, že pred vami stojí skutočný člen rodiny ŠKODA. Dizajn tohto mestského vozidla vyžaruje pravý charakter značky. Na jeho palube nájdete aktívne aj pasívne bezpečnostné prvky a užitočné úložné riešenia, praktické priehradky a dômyselné držiaky.

Autosalónový bonus - 1 000 €

Viac informácii získate u našich predajcov ŠKODA Todos.


Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>
FB

Nezmeškajte naše akcie

Sledujte náš FACEBOOK

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow