TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

ŠKODA vám nahradí spoluúčasť

Neodhadli ste vzdialenosť prekážky pri cúvaní alebo zvodidla počas jazdy? Vedeli ste, že medzi najčastejšie poistné udalosti patria nárazy do stojaceho vozidla na parkovisku? S novou službou ŠKODA Spoluúčasť tieto situácie vyriešite jednoduchšie. V našom autorizovanom servise ŠKODA vám spoluúčasť z havarijného poistenia nahradíme až do výšky 166€.

Zverte opravu vášho auta po poistnej udalosti nášmu autorizovanému servisu ŠKODA a získajte okrem profesionálnej starostlivosti aj unikátnu možnosť náhrady spoluúčasti. Po vyriešení poistnej udalosti vám vystavíme Poukaz o náhrade spoluúčasti až do výšky 166€. 

Výhody riešenia poistnej udalosti v autorizovanom servise ŠKODA:

​Pri riešení poistných udalostí vám nahradíme škodu až do výšky 166€ formou poukazu
​Poukaz môžete použiť na autorizované servisné služby, ŠKODA Originálne dielce a ŠKODA Originálne príslušenstvo podľa vášho výberu po dobu jedného roka
​Pri riešení poistných udalostí máte k dispozícii náhradné vozidlo (podľa platných pravidiel pre náhradnú mobilitu)

Výška príspevku na spoluúčasť sa odlišuje v závislosti od výšky spoluúčasti vrámci poistnej zmluvy. Viac informácii o nahradení výšky príspevku na spoluúčasť pri oprave vášho vozidla získate v našom servise ŠKODA alebo tu:

 Pravidlá pre poskytnutie náhrady spoluúčasti


Súvisiace články ...
1 /

Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow