TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

VYMEŇTE STARÉ ZA NOVÉ Získajte BONUS až do 2 400 €

 

OBĽÚBENÁ AKCIA JE SPÄŤ.

Príďte na svojom starom aute, vymeňte ho za niektorý z vybraných modelov ŠKODA a získajte BONUS až do výšky 2400 €!* Okrem výkupného BONUSU získate aj ďalšie benefity: kvalitné poradenstvo a služby pri výkupe vozidla a financovanie na jednotku. Vyberte si svoje nové auto zo širokej palety automobilov značky ŠKODA.

(*bližšie informácie o možnosti uplatnenia bonusu získate v našich autorizovaných predajniach ŠKODA - Todos)

Kvalitné služby a poradenstvo

Zverte sa do rúk profesionálom – postaráme sa o predaj vášho starého automobilu na 100 %. Ponúkame vám za vaše vozidlo reálnu výkupnú cenu a kompletné poradenstvo. Využite nadštandardné služby značky ŠKODA!

Financovanie s 0% úrokom 

Užívajte si svoje auto počas celej doby splácania s 0% úrokom! 

Široký výber nových vozidiel

Vyberte si zo širokej palety nových vozidiel značky ŠKODA: čaká na vás štýlový RAPID s Bonusom až do 1600€, OCTAVIA s bonusom až do 1700€, dynamická FABIA, odvážny RAPID alebo všestranný KODIAQ s bonusom do výšky 1900€ alebo praktické CITI GO. Staňte sa súčasťou rodiny ŠKODA už dnes!

BONUS až do výšky 2400 €

Získajte výkupný BONUS na vaše nové auto až do výšky 2400 €! Privezte nám svoje staré, vyberte si zo širokej ponuky vybraných vozidiel a my sa postaráme o všetko ostatné a ešte vás aj odmeníme BONUSOM!


Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow