TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

LUXUSNÉ AUTÁ A BITCOIN

Luxusné autá a Bitcoin

Od pondelka 17.2.2020 si môžete za svoj Bitcoin kúpiť luxusné aj bežné autá už aj na Slovensku.

Zákazníci našej spoločnosti môžu využiť najobľúbenejšie kryptomeny na úhradu platieb za nákup áut a služieb. 

„Kryptomeny sa tešia stále väčšej popularite a TODOS sa vždy snaží zachytiť moderné trendy a tak  ponúknuť svojim zákazníkom dokonalý predajný servis ku ktorému už dnes patrí aj pohodlná možnosť platby kryptomenami“  uviedol riaditeľ spoločnosti Peter Vojtko.  

Todos je autorizovaným predajcom a servisom značiek ŠKODA, Toyota, SEAT, Fiat, Cadillac, Corvette, Camaro, Dodge a RAM a autorizovaným servisom značky VW, Jeep a Alfa Romeo. Okrem toho sa venujeme predaju jazdených vozidiel a individuálnemu dovozu vozidiel zo zahraničia. So svojimi šiestimi pobočkami po celom Slovensku poskytujeme služby predaja a servisu spokojným zákazníkom.

Automatizovaný platobný systém konvertujúci kryptomeny umožňuje platby pre klientov v našej predajni luxusných áut Todos EXCLUSIVE. Systém pracuje na pozadí platobnej brány CDPAY, technologickom riešení platobného styku pre kryptomeny ako známy Bitcoin ale aj tzv. altcoiny ako Bitcoin Cash, Litecoin a Dash. Platobnú bránu CDPAY poskytuje spoločnosť CryptoDiggers s.r.o. ako komplexné riešenie pre predajcov tovarov a služieb v celej SR. Technologicky bezpečný softvér a užívateľsky jednoduchá aplikácia pracuje plne v zhode s účtovným systémom spoločnosti a daňovými predpismi SR.

Servis Todos sa nachádza nie len v Petržalke na Panónskej ceste 45A pri predajni luxusných značiek Cadillac, Corvette, Camaro, Dodge a RAM a VW, ale aj Dúbravke na M. Sch. Trnavského 14, kde môžete nájsť  značky Škoda so servisom.

 


Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow