TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

Nový Cadillac Escalade 2021

NOVINKY Cadillac odhalil nový Escalade: Gigantické americké SUV dostalo po prvýkrát turbodiesel

 

Obrie luxusné vozidlo sa pýši technológiami čiastočne autonómnej jazdy, ale tiež vylepšeným podvozkom a priestrannejším interiérom. Ten zaujme veľkým zakriveným displejom na palubnej doske či ozvučením využívajúcim až 36 reproduktorov. 

 

 

Štvrtá generácia typu Escalade oslávila na jeseň šieste narodeniny. Nie je preto prekvapením, že prémiová súčasť koncernu General Motors pracovala na nástupcovi tohto úspešného produktu. Jeho prípravu sa automobilke ale nepodarilo utajiť. Uprostred decembra sa na internet dostali zábery odhaľujúce dizajn i časť interiéru, Cadillac na to o pár dní reagoval potvrdením premiéry. Tá prebehla v týchto dňoch.

 

Svoje predvianočné priznanie sa americký výrobca doplnil pohľadom na zakrivený OLED displej s uhlopriečkou vyše 38 palcov a dvakrát vyššou hustotou pixlov než v 4K televíziách. Ide o pýchu tohto SUV. Ako sme už mohli vidieť na uniknutých materiáloch, v skutočnosti sú to tri susediace panely. Najväčšiu časť s priemerom 16,9 palca zaberá infotainment. O niečo menšia je 14,2-palcová obrazovka pred vodičom, s ktorou vľavo od volantu susedí informačný blok merajúci 7,2 palca.

 

Pýchou novej generácie obľúbeného luxusného SUV je palubná doska.

 

 

Netradične rozložené displeje dávajú palubnej doske SUV futuristický nádych. Bez ohľadu na to, či sú displeje pozapínané. Zaujímavý je pritom aj volant. Do jeho vrchnej časti je totiž integrovaný diódový pásik, ktorý sa má používať na komunikáciu s vodičom zo strany bezpečnostných systémov či technológií čiastočne autonómnej jazdy. Tá by mala v Severnej Amerike fungovať celkom bez zásahov vodiča na cestnej sieti merajúcej vyše 200-tisíc míľ (321-tisíc kilometrov). Aj z tohto hľadiska sa nový Escalade snaží držať krok s dobou.

 

Exteriérový dizajn populárneho vozidla bolo na uniknutých fotkách jasne vidieť. Oficiálne zábery teda len potvrdzujú inšpiráciu menším typom XT6, ale tiež zachovanie viacerých tradičných riešení. Plochy karosérie sú pomerne jednoduché. Rozbíjajú ich moderné LED svetlá s vertikálnym denným pásom v nárazníku, mohutná maska chladiča a disky kolies, ktoré sú dodávané štandardne v rozmere 22 palcov.

 

Zdroj: Cadillac


Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow