TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

Opäť novší, opäť bližší

Štartujeme v mesiaci November

Prečo práve my ? Toyota je najpredávanejšou značkou vozidiel na svete (JATO) a zároveň má titul najhodnotnejšej značky sveta (FORBES). Rovnako ako je Toyota svetovou jednotkou, chceme byť aj my tí najlepší, a preto vám prinášame v novom showroome Toyota záruku kvality a spoľahlivosti v podobe skvalitňovania služieb a inovácii technológií. 

Značka Toyota s novými technológiami a využitím hybridných pohonov je na poprednom mieste v orientácii sa na životné prostredie a emisie, ani nám nie je téma životného prostredia ľahostajná, a preto vám ponúkame aj túto alternatívu dopravy.

My autá predávame, nie len odovzdávame, chceme si s vami vytvoriť vzťah, a preto sme sa rozhodli na tom popracovať, zdokonaliť sa a ponúknuť vám naše služby v showroome značky Toyota. Spolu s týmto predajným miestom pre nás vzniká možnosť využiť nové postupy opráv a modernejšie technológie, ktoré sú šetrné voči životnému prostrediu. Záleží nám na vás, a rovnako aj na kvalite prostredia, v ktorom sa nachádzate.

Nájdete nás na Lamačskej ceste 109/A v Bratislave.

P.S.: Neobávajte sa, autorizovaný servis pre značky FIAT, FIAT PROFESSIONAL, ALFA ROMEO a JEEP bude aj naďalej k vašim službám.

 

 


Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow