TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

ŠKODA e-Mobilita

Pre značku ŠKODA sú elektrické vozidlá viac než len automobily s alternatívnym napájaním. S uvedením plne elektrického vozidla ŠKODA Citigoe iV a plug-in hybridu ŠKODA Superb iV začíname úplne novú kapitolu našej 125-ročnej histórie, ktorá chce urobiť e-mobilitu dostupnejšou. Do roku 2025 ponúkne ŠKODA päť plne elektrických vozidiel. Môžete sa tešiť na viac zábavy, menej emisií, viac možností a menej obmedzení. Pripojte sa k nám na našej ceste do budúcnosti!

MODELOVÝ RAD ŠKODA IV

Elektromobil ŠKODA Citigoe iV a hybridný plug-in ŠKODA Superb iV umožňujú eMobilitu v zmysle Simply Clever - ponúkajú rýchle nabíjanie, dlhý dojazd, prijateľné ceny a pôsobivú dynamiku. Rad ŠKODA iV dokonale ilustruje, ako vás posunieme do budúcnosti: s inteligenciou, efektívnosťou a zábavou.

NABITÉ VZRUŠUJÚCIMI PRVKAMI

Aké je to žiť v štýle iV? Pozrite sa na stručný prehľad hlavných prvkov našich elektrifikovaných modelov a zistite, ako vám môžu pomôcť vo vašom každodennom živote.

VÝHODY E-MOBILITY

Život v štýle e-mobility poskytuje mnoho výhod a s rozširujúcou sa elektrickou revolúciou sa bude naďalej zlepšovať.

TECHNOLÓGIA BATÉRIÍ

Všetky elektrifikované modely iV sú vybavené najmodernejšou technológiou Li-ion batérií s najvyššou možnou hustotou energie, vyvinutou s bezpečnosťou ako našou najvyššou prioritou. Náš systém riadenia batérií zaisťuje optimálny výkon počas tisícok nabíjacích cyklov.

Viac informácii o ŠKODA e-Mobilite sa dočítate: https://www.skoda-auto.sk/o-nas/e-mobilita


Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow