TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

Testovací deň ŠKODA KAMIQ 19.10.2019

Srdečne vás pozývame na Testovací deň KAMIQ.

Nová ŠKODA KAMIQ práve prichádza na slovenský trh a vy môžete byť pri tom!

Tretí SUV model v sebe spája klasické prednosti vozidla SUV, akými sú svetlá výška či zvýšená pozícia sedadiel, s agilitou kompaktného vozidla a emocionálnym dizajnom typickým pre značku ŠKODA. Nový model s motorom 1.0 TSI (70 kW) vo výbave ACTIVE je k dispozícii už za 14 990 eur.

ŠKODA KAMIQ je výber toho najlepšieho, kombinácia dynamiky, robustnosti, asistenčných systémov a najmodernejších digitálnych technológií.

Pripravili sme pre vás veľký testovací deň 19.10.2019 od 09:00 hod. do 16:00 hod, takže sa budete môcť na vlastnej koži presvedčiť, že KAMIQ je skutočne vhodný „do Tatier aj k Dunaju“.

Tešíme sa vás v pobočkách TODOS Group v Bratislave, Žiline, Ružomberku a v Košiciach! 

V prípade záujmu rezervácie testovacej jazdy volajte na bezplatné tel.č.: 0800 102 103, alebo priamo cez formulár na objednanie:

 https://www.todos.sk/predaj/testovacia-jazda


Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow