TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

2019 RAM 1500 LARAMIE

Úplne nový model 2019 RAM 1500 Laramie® na vás zapôsobí s jeho štýlovými chrómovými prvkami, 22-palcovými kolesami, interiérom s koženými sedadlami a najväčším 12-palcovým dotykovým displejom v tejto triede.

Úplne nový model 2019 RAM 1500 Laramie® vyniká svojim výrazným prešívaním, vyhrievanými prednými sedadlami zdobenými kožou a uconnect® 12.0 ktorý predstavuje najväčší 12-palcový dotykový displej tejto triedy s navigáciou na celej obrazovke.

Jeho športový vzhľad sa môže pochváliť funkciami, ako je napríklad výkonná športová kapota, predné a zadné nárazníky vo farbe tela, mriežka chladiča vo farbe tela a monochromatický lak. celkový športový vzhľad umocňujú 20-palcové hliníkové kolesá.

Prémiový 7-palcový displej s informáciami o vodičovi poskytuje informácie na plnofarebnej 3-d grafike s vysokým rozlíšením. Dá sa nakonfigurovať podľa vašich preferencií.

Vyhrievané a vetrané kožené sedadlá s nastavením do 12 polôh vodiča a predné sedadlá spolujazdca ponúkajú prvotriedny komfort a ovládanie jediným stlačením tlačidla. Sklopné vyhrievané zadné sedadlá poskytujú cestujúcim na zadných sedadlách väčšie pohodlie.

Viac informácii: https://dodgeram.sk/ a v showroome TODOS Exclusive s.r.o., Panónska cesta 45/A, 851 04 Bratislava

 


Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow