TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

Odvaha vás ženie dopredu

Výnimočná hodnota

Kompaktný model s plnou dávkou praktickosti a výbavy.

Dynamická krása

Riešenie exteriéru ako zo škatuľky, ktoré je založené na športovej štúdií VISION RS, sa vyznačuje skulpturálnymi tvarmi, dynamickými prvkami a nápadnou súhrou svetla a tieňov.

Budúca klasika

Interiér vychádza z dynamického riešenia exteriéru. Kombinuje ergonómiu typickú pre vozidlá ŠKODA s emotívne nabitým dizajnom, pýšiacim sa elegantnými krivkami. Budete obklopení mäkkými materiálmi, displejom najväčším vo svojej triede a veľkorysým priestorom vo všetkých smeroch.

Stávka na istotu

Dôraz na bezpečnosť pri vozidle ŠKODA SCALA bol tiež inšpirovaný vozidlami vyššej triedy. Automobil je vybavený množstvom moderných asistenčných systémov, až 9 airbagmi a systémom tiesňového volania.

Najmodernejšie technológie

Vozidlo ŠKODA SCALA je postavené na najnovšej platforme A0 MQB, ktorá je charakteristická progresívnym dizajnom, najnovšími pohonnými jednotkami a vybavená pokročilými asistenčnými systémami, ktoré sú samozrejmosťou v modeloch vyšších tried.

Špičková konektivita

Uľahčite si život s konektivitou novej generácie vďaka funkciám, ktoré zahŕňajú zabudovanú SIM kartu a bezdrôtové spojenie medzi vaším smart telefónom a vozidlom pomocou SmartLink+.

Viac informácií na stránke: https://www.todos.sk/kontakty/todos-bratislava, alebo v showroomoch:

Todos Bratislava, M.Sch. Trnavského 14, 841 01 Bratislava 

Todos Košice, Prešovská cesta 121, 040 01 Košice

Todos Ružomberok, Tatranská cesta 66, 034 01 Ružomberok

Todos Žlina, Kragujevská 1,010 01 Žilina


Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow