TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103ONLINE objednanie do servisu

Dlhý profík za cenu krátkeho

Doblò

Pôsobivý a originálny dizajn, rekordná priestrannosť a až 7 sedadiel.

Priestranné, všestranné a odolné. Doblò je vozidlo na prepravu osôb, ktoré nepotrebuje žiadne ďalšie odporúčania.

Interiér a priestor 

Je tu priestor pre všetko a pre všetkých 

Doblò je určené na veľké cestovanie, je to vozidlo s 5 až 7 sedadlami, navrhnuté tak, aby poskytovalo priestor na všetko, na čom záleží. Na vzrušujúcej ceste sa preto môžu zúčastniť všetci vaši blízki.

Dizajn karosérie

Pre tých, ktorí sú radi vidieť

Moderné, kreatívne a originálne: dizajn modelu Fiat  Doblò je atraktívny a jedinečný vďaka prednej časti s integrovanými svetlometmi, vďaka novým kolesám a veľkým bočným oknám. Pre štýl, ktorý poskytuje priestor na funkčnosť.

Všetok priestor, ktorý potrebujete

Objem sa pohybuje od 790 litrov do 3200 litrov so sklopeným druhým radom sedadiel. Potrebujete ešte viac priestoru ? Vyberte si verziu Doblò XL, ktorá ponúka o 35 cm väčšiu dĺžku a kapacitu až 4000 litrov.

Technológie 

Ste pripravení na veľkú cestu?

Na palube modelu Fiat Doblò môžete cestovať vo väčšom štýle vďaka systému UConnect s 5" dotykovou farebnou obrazovkou, ktorá umôžnuje počúvanie rádia, MP3 formátov alebo playlistov z vášho inteligentného telefónu pomocou vstupov USB a AUX alebo Bluetooth.

Dieselový motor 1.6 MultiJet 95 k

Model Doblò je vybavený technológiou MultiJet II: inovatívne vstrekovače umožňujú až 8 vstrekov na jeden pracovný cyklus, čo za pomoci pokročilej stratégie Injection Rate Shaping (IRS) optimalizuje spaľovanie a zaisťuje jemnejší a tichší chod motora.

Viac infomácií nájdete na stránke: https://www.todos.sk/znacky/fiat-professional


Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow