TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania.

NON-STOP bezplatná linka 0800 102 103

TODOS kontakty - Ružomberok

Adresa:

Todos Ružomberok s.r.o.
Tatranská cesta 66
034 01  Ružomberok
 
BEZPLATNÁ
LINKA
0800 102 103
Odťahová služba: 0910 288 288
Pomoc na ceste: 0910 288 288
E-mail: TodosRK@todos.sk

Predaj  vozidiel  
Pondelok - Piatok 06:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 12:00
   
Servis  
Pondelok – Piatok 06:00 - 22:00
Sobota 08:00 - 12:00
   
Náhradné diely  
Pondelok - Piatok 06:00 - 22:00
Sobota 08:00 - 12:00

 

Na tejto pobočke zastupujeme značky

ŠKODA
Naši ľudiaViac

Vedenie

Mgr. Tomáš Worobel

riaditeľ prevádzky

0902 941 425

worobel@todos.sk

Servis vozidiel

Marián Flajs

vedúci servisných služieb

0907 819 863

flajs@todos.sk

Ing. Juraj Lipa

servisný poradca

0907 917 195

lipa@todos.sk

Martin Niňaj

servisný poradca

0902 941 415

ninaj@todos.sk

Milan Frič

servisný poradca

0911 888 657

fric@todos.sk

Predaj vozidiel

Ing. Milan Harbuta

vedúci predaja nových vozidiel

0911 868 077

harbuta@todos.sk

Miroslav Kardoš

predajca nových vozidiel

0908 714 980

kardos@todos.sk

Ján Olexa

Jazdené vozidlá

0904 941 924

olexa@todos.sk

Tatiana Flajsová

asistentka predaja jazdených vozidiel

0904 430 514

flajsova@todos.sk

Náhradné diely a príslušenstvo

Maroš Lako

predajca dielcov a príslušenstva

0911 868 074

lako@todos.sk

Miroslav Latiak

predajca dielcov a príslušenstva

0911 868 074

latiak@todos.sk

Juraj Laco

predajca dielcov a príslušenstva

0911 868 074

laco@todos.sk

Napíšte nám

Vyberte účel správy...
  • Otázka
  • Pochvala
  • Sťažnosť
Fakturačné údaje pobočky :
Todos Ružomberok s. r. o.
M.Sch.Trnavského 14
841 01 Bratislava
 
IČO: 36 789 291
DIČ: 2022391228
IČ DPH: SK2022391228
Obchodný register: Okresný súd Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo 46377/B
   
Bankové spojenie:
Poštová banka, a.s.
IBAN: SK8265000000000020528152
BIC: POBNSKBA

Kontakty

bezplatná infolinka

0800 102 103

Newsletter

Odoberať>
FB

Nezmeškajte naše akcie

Sledujte náš FACEBOOK

TODOS

Našim poslaním je slúžiť vám, zákazníkom. Sme pripravení plniť vaše individuálne želania. Pevne veríme, že naša úprimná snaha byť najlepší v tom čo robíme, prinesie očakávanú odmenu, ktorou je pre nás maximálna spokojnosť našich zákazníkov. K nášmu cieľu vedie ešte dlhá a náročná cesta, našou výhodou je ale fakt, že nás táto práca skutočne baví.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Website by Marmot and Crow s.r.o.Marmot & Crow